Kaše pro kojence

Chystáte se odstavit dítě od kojení, nebo pro něj hledáte doplňkovou výživu? Na BiOOO jste správně! Připravili jsme pro vás bohatý výběr kaší pro kojence bez chemických konzervantů, které jsou vyráběny ze surovin z organického zemědělství.

Kojenecké kaše mají všestranné využití v podobě mléčné kaše, nemléčné kaše nebo kaše s mléčnou výživou. Na začátku doporučujeme začít s jahelnými nebo rýžovými kašemi pro kojence, které jsou snadno stravitelné a nezatěžují zbytečně organismus malého dítěte. Jahelná i rýžová kaše jsou vhodné už od 4. – 6. měsíce věku dítěte a jsou bezlepkové.

Pro výrobu kaší se kvůli zachování živin používají celá zrna. Všechny naše kaše jsou v BIO kvalitě a nabízíme je v praktických baleních od 200 do 250 gramů. Vybírat můžete také kukuřičné kaše s tapiokou, ovesné, jemné s jahodami a banánem a nechybí ani směsi babymüsli, vhodné pro děti od 5. – 10. měsíce věku. 

Top produkty
Holle Bio Jahelná kaše 250 g
BIO bezlepková kaše obsahuje celozrnné jáhly a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.
Skladem > 5 ks
127 Kč
Holle Bio Rýžová kaše 250 g
BIO bezlepková kaše obsahuje celozrnnou rýžovou mouku a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.
Poslední 1 ks!
127 Kč
Holle Dětský olej 250 ml
Organický olej v kvalitě DEMETER obsahuje vyvážený poměr řepkového, slunečnicového a konopného oleje. Je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.
Poslední 3 ks!
122 Kč
Seřadit produkty:
17 produktů
17 produktů
vymazat filtry