Křupky pro děti

Pro správný vývoj dítěte je důležitá vyvážená a plnohodnotná strava. Aby si vaši nejmenší mohli užít zdravého zobání, je vhodné sáhnout po výrobcích z kvalitních surovin, bez přidaných cukrů a konzervantů. Vyzkoušejte naše BiOOO dětské křupky, suchary a tyčinky, které jsou vyrobeny ze surovin z organického zemědělství a jsou přímo ideální pro zdravou dětskou svačinku.

Můžete vybírat z nabídky větších sucharů ze špaldy a másla nebo křupek z kukuřičné mouky obsahující banán, jahody či borůvky. Tyto dětské suchary a křupky jsou větších rozměrů: děti je tak snadno chytí do ruky a mohou si procvičovat samostatné jedení.

Pro správnou koordinaci úst a rukou jsou vhodné i zdravé sýrové tyčinky z brambor, které jsou skvělou svačinkou jak pro miminka od 9. měsíce věku, tak pro předškoláky

Nabízíme také bezlepkové jahelné křupky ochucené ovocem, které se snadno rozpouštějí v ústech, nebo ovocné křupky se skořicí, které jsou ideální jako svačinka mezi hlavními jídly.

Top produkty
KIDDYLICIOUS Veggie Straws tyčinky zeleninové 12 g
Zdravé zeleninové tyčinky jsou ideálním pomocníkem k procvičování samostatného krmení a koordinace rukou a úst. Vhodné pro batolata a předškoláky.
Skladem u dodavatele
29 Kč
Allnature Kukuřičné křupky  80 g
Kukuřičné křupky jsou ideální ke svačině pro malé děti i dospělé. Jsou bohaté na vlákninu a neobsahují lepek ani sůl.
Poslední 3 ks!
20 Kč
KIDDYLICIOUS Ovocné křupky jahodové 10 g
Ovocné křupky jsou zdravou, výživnou a chutnou svačinkou pro děti.
Poslední 1 ks!
33 Kč
Seřadit produkty:
10 produktů
10 produktů
vymazat filtry