Sušenky pro děti a dětské piškoty

Dnešní trh je přímo přesycen rádoby zdravými svačinkami pro děti. Většinou ale tyto výrobky obsahují zbytečně mnoho cukru a chemických dochucovadel. Pokud vám záleží na zdravé stravě vašich nejmenších, jste u nás na BiOOO správně. 

Dětské sušenky, snídaňové cereálie, ovocné tyčinky, piškoty a keksy – to všechno a mnohem více v naší nabídce najdete. Ovšem s tím rozdílem, že na výrobu těchto dětských dobrot bylo opravdu použito ovoce, zelenina, luštěniny a cereálie organické kvality. 

Většinu těchto dětských sušenek a keksů můžete zapojit do stravy dítěte už od 5. měsíce věku, ale stejně tak jsou vhodné pro malé školáky. Na svačinku jim můžete přibalit banánové nebo jahodové oplatky z jasmínové rýže, bezlepkové mango chipsy nebo tyčinky ze špaldových vloček s ovocem. 

Ke snídani či odpolední svačince se hodí špaldové preclíky s cizrnou, BIO vanilková kolečka či zeleninové tyčinky s rajčaty, kukuřicí a hráškem. Pro úspěšný start dne jsou vhodná cereální zrnka, která mají až o 50 % méně cukru než obvyklé komerční značky.

Dopřejte svým dětem to nejlepší a vyberte jim zdravé a chutné mlsání.

Top produkty
Belkorn BISkids BIO dětské celozrnné mini sušenky s mrkví a dýní bez přidaného cukru  120g
z kvalitních přírodních surovin pro děti. Jemná chuť, čisté složení. Ideální svačinka do ručičky.
Poslední 4 ks!
88 Kč
Holle Dětské špaldové keksy 150 g
BIO keksíky ze špaldové mouky v kvalitě DEMETER jsou perfektní svačinkou pro děti od ukončeného 8. měsíce. Svým tvarem jsou jednoduše uchopitelné malými ručičkami. 
Skladem > 5 ks
118 Kč
Belkorn BISkids BIO měkké dětské sušenky s jablečným pyré bez přidaného cukru 35% ovoce  150g
z kvalitních přírodních surovin pro děti. Jemná chuť, čisté složení. Ideální svačinka do ručičky.
Poslední 2 ks!
88 Kč
Seřadit produkty:
18 produktů
18 produktů
vymazat filtry