Vlhčené a látkové ubrousky

Jestliže máte doma novorozeně, batole, ale třeba už i lehce odrostlější ratolest, velmi pravděpodobně jste zjistili, že udržet je v naprosté čistotě může být někdy pořádnou výzvou. Pro rychlou hygienu nejen při přebalování tak oceníte vlhčené i látkové ubrousky, které jsou praktickými pomocníky v péči o vaše nejmenší.

Praktické vlhčené ubrousky v baleních po několika kusech oceníte nejen doma, ale také na cestách pro očištění obličeje a rukou. Ubrousky z naší nabídky mají skvělé sací vlastnosti, neobsahují parabeny, ani pesticidy. Ubrousky bez parfemace jsou navíc ideální pro děti s ekzémem a citlivou pletí.

U nás najdete jak vlhčené ubrousky, které jsou biologicky rozložitelné a vyrobené ze 100% bio bavlny, tak praktické látkové ubrousky. Ty jsou vyrobeny z kvalitní bavlny šetrné k životnímu prostředí a jsou pratelné. Látkové ubrousky o rozměrech 12 x 20 cm nabízíme v balíčcích obsahujících různé vzory.

Zjednodušte život sobě i svým nejmenším a vyberte si z čistících ubrousků na BiOOO.

Top produkty
Eco by Naty Vlhčené ubrousky bez vůně pro citlivou pokožku 56 ks
Vlhčené ubrousky bez parfemace obsahují pečující aloe vera a heřmánek, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku.
Skladem > 10 ks
93 Kč
Attitude Vlhčené ubrousky bez vůně 3 x 72 ks
Vlhčené ubrousky ve výhodném trojbalení jsou 100% biologicky rozložitelné a oceníte je nejen při cestování. Jsou hypoalergenní a snese je i citlivá pokožka.
Poslední 5 ks!
377 Kč
laSaponaria Dětské vlhčené hygienické ubrousky 20 ks
Hygienické čisticí ubrousky je dobré mít vždy po ruce. Tyto jsou navíc z plně rozložitelné textilie, s ingrediencemi v bo kvalitě a extra šetrné k jemné pokožce dětí.
Poslední 1 ks!
89 Kč
81 Kč
Seřadit produkty:
1 produktů
1 produktů
vymazat filtry