Směsi éterických olejů proti komárům

Letní měsíce jsou obdobím, kdy trávíte více času venku v přírodě. To s sebou nese riziko v podobě nepříjemných štípanců od komárů a dalšího dotěrného hmyzu. Abyste se po svém návratu domů nemuseli zběsile škrábat a trápit se svědícími pupínky, prohlédněte si naši nabídku směsí éterických olejů proti komárům.

Nabízíme směsi z čajovníkového oleje a levandule, jež si sami před použitím smícháte s mandlovým nebo kokosovým olejem. Směs esenciálních olejů zklidní svědění, horkost i otoky od hmyzích štípanců. Je vhodná pro děti od 3 let.

Nechcete směs éterických olejů míchat a raději byste je použili okamžitě? Sáhněte po přírodních přípravcích, které můžete aplikovat rovnou na štípanec. Tato 100% přírodní směs v sobě pojí látky, které se navzájem doplňují a zvyšují tím účinnost výrobku. Směs éterických olejů má antiseptické účinky, napomáhá hojení tkáně při poranění a zabraňuje zánětům, takže ji můžete použít také na zanícené rány, drobné oděrky nebo třeba při spáleninách.

Směsi jsou vhodné rovněž pro inhalaci. Pro vytvoření provoněné a pohodové atmosféry bez štípanců stačí přidat několik kapek do difuzéru, nebo na inhalační tyčinku.

Seřadit produkty:
1 produktů
1 produktů
vymazat filtry