Směsi éterických olejů proti nachlazení

Zatočte s nachlazením díky směsím éterických olejů. Báječně protáhnou dýchací cesty, uvolňují dutiny a mají pozitivní vliv také na bolest hlavy. Vybrané oleje mají navíc antivirotické a antibakteriální účinky, takže jsou skvělou prevencí. Ve směsích nechybí ani éterický olej z eukalyptu, který přirozeně podporuje dýchání a přispívá k lepší imunitě. Éterické směsi představují vzpruhu i při psychickém vyčerpání a mají relaxační účinek.

Dále se můžete poohlédnout po směsích éterických olejů na podporu imunity, které využijete nejen s příchodem podzimu a zimy. Směsi navíc pomáhají redukovat stres, nebo naopak dodávají energii. V nabídce naleznete synergické směsi pečlivě vybraných olejů, takže se vám doma rozline naprostá harmonie. Veškeré oleje obsahují čistě přírodní ingredience v bio kvalitě. Vybrané oleje jsou dokonce veganské. Aby se vám domácnost skutečně rozvoněla, nezapomeňte se podívat také na nabídku aroma difuzérů a aroma lamp.

Top produkty
Saloos Zimní kouzlo 10 ml
Směs přírodních rostlinných silic s jemnými tóny pryskyřice a jehličí vás nechá vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky. Má zklidňující efekt na tělo i mysl a pomáhá při nachlazení.
Skladem > 30 ks
109 Kč
103 Kč
Taoasis Nachlazení 5 ml
Směs éterických olejů pomáhá ulevit od bolesti hlavy i ucpaného nosu ve chvílích, kdy na vás něco leze. Éterické oleje uvolní dutiny, zároveň mohou sloužit i jako prevence nachlazení.
Poslední 1 ks!
219 Kč
Saloos 100% přírodní směs EO Nachlazení & Imunita 10 ml
100% přírodní kombinace esenciálních olejů, které jsou známé pro své silné antivirové a antibakterální účinky. Vhodné při nachlazení a chřipce.   
Poslední 1 ks!
139 Kč
135 Kč
Seřadit produkty:
1 produktů
1 produktů
vymazat filtry