MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Semena a plody

Semena a ořechy jsou výsledkem rozmnožování rostlin, které v nich předávají budoucím generacím to nejlepší. Jsou proto esencí všech prospěšných složek rostlinné stravy. Obsahují vysoké procento nenasycených mastných kyselin a těch nejkvalitnějších tuků, jenž jsou pro lidský organismus nezbytné. Jsou nesmírně zdravou a chutnou položkou z přírody a měly by být pravidelně konzumovány. Zcela právem totiž získávají stále větší oblibu jako stálá součást moderní zdravé výživy.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Příznivé účinky
Složení
Cena
-
159 Kč
Semínka chia jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů.
169 Kč
Moruše je bohatá na vysoký podíl vitaminu C a minerální látky. Sladké a chutné plody s lehce nakyslými tóny se perfektně hodí do snídaňové kaše, müsli i jogurtu.
229 Kč
Plody kustovnice čínské jsou plné zdraví prospěšných látek, například vitaminů B1 a B2, zinku, železa nebo aminokyselin. Mají jemnou ovocnou chuť.
499 Kč
Jemně mletý prášek z plodů rakytníku je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou důležité pro organismus a působí příznivě na všechny meridiány.
419 Kč
Acai Berry jsou skvělou přísadou do snídaňových kaší nebo jako rychlá svačinka. Zahání chuť na sladké a obsahují vitaminy, minerály, ale také nenasycené mastné kyseliny.
370 Kč
Doplněk stravy obsahuje extrakt z granátového jablka. Vyniká obsahem vitaminů a minerálů a má i řadu dalších pozitivních účinků na organismus.