Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Menstruace

Stres a namáhavý životní styl, ale i užívání umělých hormonů působí negativně na menstruační cyklus. Tyto faktory mohou zapříčinit nepříjemnou a bolestivou menstruaci, příliš silné či slabé krvácení, nepravidelné intervaly mezi jednotlivými cykly i silný premenstruační syndrom. Přírodní produkty na bylinné bázi podporují při dlouhodobém užívání normální činnost reprodukčního systému, včetně pravidelné menstruace.

Filtrovat produkty

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex obsahují jetel či hluchavku, které příznivě působí na ženské tělo i psychiku během menstruace či v období klimakteria. Lékořice pak u mužů pozitivně ovlivňuje stav prostaty.

Stimaral 30 ml

Kapky Stimaral podporují přirozené funkce jater, sleziny, žlučníku, srdce a plic. Z bylinných výtažků obsahují především rozhodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost.

Matrika

Mix bylin je vhodný pro každou ženu. Obsahuje například řebříček a kontryhel, které přispívají k celkové pohodě před menstruací a při ní. Meduňka pak napomáhá hormonální rovnováze.
Výprodej

Raw Aguaje 100 g

Jemně mleté plody mauricie převislé jsou v Jižní Americe považovány za esenci ženskosti. Obsahují fytoestrogeny a také představují zdroj vlákniny, vitaminů A, C, E, ale i vápníku nebo železa.