Prohlédněte si vaše seznamy přání

Menstruace

Stres a namáhavý životní styl, ale i užívání umělých hormonů působí negativně na menstruační cyklus. Tyto faktory mohou zapříčinit nepříjemnou a bolestivou menstruaci, příliš silné či slabé krvácení, nepravidelné intervaly mezi jednotlivými cykly i silný premenstruační syndrom. Přírodní produkty na bylinné bázi podporují při dlouhodobém užívání normální činnost reprodukčního systému, včetně pravidelné menstruace.

Filtrovat produkty
512 Kč
Bioinformační kapky Gynex obsahují jetel či hluchavku, které příznivě působí na ženské tělo i psychiku během menstruace či v období klimakteria. Lékořice pak u mužů pozitivně ovlivňuje stav prostaty.
363 Kč
Bylinné kapsle Šatavari obsahují chřest hroznovitý, který působí příznivě na ženský organismus během celého menstruačního cyklu a také v období klimakteria.
64 Kč
Čaj obsahuje vyváženou směs bylin, jako je hluchavka, kontryhel nebo maliník, které příznivě ovlivňují stav ženského organismu během klimakteria.
370 Kč
Genistein je látka ze skupiny fytoestrogenů, tj. podobá se ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Pomůže vám zvládnout nepříjemné příznaky období menopauzy, podpoří vaši vitalitu a pomůže udržet v kondici vaše kosti a
319 Kč
Mix bylin je vhodný pro každou ženu. Obsahuje například řebříček a kontryhel, které přispívají k celkové pohodě před menstruací a při ní. Meduňka pak napomáhá hormonální rovnováze.
536 Kč
Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel či hluchavka, které působí příznivě na ženský organismus během menstruace či v období klimakteria.
736 Kč
Cytonic v sobě kombinuje přírodní výtažky a unikátní směs biominerálů v želatinové kapsli. Obsažená bylinka Maytenus ilicifolia je bohatá na minerály a stopové prvky.
536 Kč
Bioinformační masážní krém Estrozin díky rostlinným olejům a bylinným výtažkům regeneruje podrážděnou zralou pokožku obličeje i celého těla. 
370 Kč
Výtažky ze šafránu vám pomohou se uvolnit a kromě toho působí příznivě na ženské tělo i psychiku při menstruaci. U mužů pak pozitivně ovlivňují plodnost.
451 Kč
Kapky Stimaral podporují přirozené funkce jater, sleziny, žlučníku, srdce a plic. Z bylinných výtažků obsahují především rozhodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost.
414 Kč
Asokarishtaya je elixír určen speciálně pro ženy. Díky obsahu saraky indické přispívá k celkové pohodě během menstruace a santalové dřevo pomáhá udržet emocionální rovnováhu.
 
Rostlinné kapsle Zdraví pro ženu využívají kombinace tři bylinek, a to chřestu, chebule a bazalky. Právě chřest má řadu pozitivních účinků na ženský reprodukční systém.