Bolest hlavy

Příčin bolestí hlavy může být skutečně mnoho - od nachlazení přes nerovnováhu orgánových drah, zanesení organismu toxiny až po problémy s pohybovým aparátem. Základem prevence tohoto obtížného zdravotního problému tvoří přírodní a bio krémy, tinktury, koupelové oleje či bioinformační přípravky spolu s pravidelným pohybem a péčí v podobě kvalitní stravy a dostatečného příjmu tekutin.

V této kategorii máme 30 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Příznivé účinky

Složení

Specifická označení

Užití

Detoxin 50 ml

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.

Korolen 30 ml

Korolen napomáhá celkové regeneraci a podpoře zdraví organismu. Působí především na oblast srdce, osrdečníku a sleziny, pozitivně ovlivňuje nervový systém a posiluje obranyschopnost.

Helidon

Rostlinné kapsle Helidon působí příznivě na nízký krevní tlak, harmonizují jeho hladinu a ovlivňují i nižší krevní tlak. Pravidelné užívání mírní malátnost, ospalost, působí proti závratím.

Presit

Vyvážená směs bylin příznivě ovlivňuje zvýšený krevní tlak, bolesti hlavy, únavu a závratě. Pomáhá s relaxací, navozuje zdravý spánek. Je možné užívat samostatně nebo v kombinaci s klasickými léky.