Mozek a krevní oběh

Dobře fungující krevní oběh je zásadní pro zásobování celého těla okysličenou krví, takže jeho nedostatky se projeví i ve fungování mozku a CNS. Pro zachování zdravého krevního oběhu je možné podporovat cirkulaci krevních tekutin pomocí přírodních a bylinných přípravků tradiční čínské medicíny, ájurvédy i staroruské léčby a dále energoinformačními výrobky, bylinnými čaji, tinkturami rostlinnými i bylinnými oleji nejen na masáže pro rozproudění krve.

V této kategorii máme 81 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Příznivé účinky

Složení

Specifická označení

Užití

Korolen 30 ml

Korolen napomáhá celkové regeneraci a podpoře zdraví organismu. Působí především na oblast srdce, osrdečníku a sleziny, pozitivně ovlivňuje nervový systém a posiluje obranyschopnost.
novinka!

Ginseng 100 g

Ginseng neboli ženšen pravý má vynikající povzbuzující účinky. Posiluje imunitu i odolnost vůči stresu. Řadí se mezi účinná afrodiziaka, je vhodný při cukrovce, vysokém tlaku či zvýšeném cholesterolu.

Stimaral 30 ml

Bioinformační kapky Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, žlučník, srdce a plíce. Kombinace rostlinných výtažků podporuje odolnost organismu, zlepšuje výkonnost.

Venisfér 50 ml

Bylinné kapky Venisfér harmonizují činnost srdce, osrdečníku, sleziny a slinivky a také tenkého střeva. Posilují imunitu celého těla, dodávají novou energii a vitalitu a zpomalují příznaky stárnutí.