Doplňky péče o zdraví

Využijte sílu přírody. Bylinné inhalátory, tělové a ušní svíce a mnoho dalších šetrných produktů uleví od rýmy, zalehlých uší nebo bolesti zubů. Nadšení budete také z hřejivých masážních polštářků, které zrelaxují i rozbolavělé tělo. Potěší vás, že vybrané produkty jsou veganské. Úlevu pro tělo poskytnou také masti, gely a náplasti. Vše bez chemie a zbytečné parfemace.

Nezapomeňte si prohlédnout celou kategorii péče o zdraví. V naší široké nabídce naleznete aromaterapeutické oleje, Bachovy esence i Australskou květovou terapii. Nechybí ani čistě přírodní doplňky stravy nebo přípravky tradiční čínské medicíny. Určitě si vyberete i vy.

Top produkty
Tělové a ušní svíce Tělová svíce 4 ks
Tělová svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem pro odstranění a eliminaci zánětů v těle, otoků, bolestí.
Poslední 4 ks!
345 Kč
Energy Grepofit nosol 20 ml
Termální voda s kombinací bylinek, kyselinou hyaluronovou a grepovým výtažkem čistí nosní dutinu a optimalizuje vlhkost jejích sliznic.
Poslední 1 ks!
348 Kč
Tělové a ušní svíce Ušní svíce 2 ks
Ušní svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem při poruchách se sluchem, rýmě či dlouhotrvajících bolestech hlavy.
Poslední 4 ks!
186 Kč
Seřadit produkty:
9 produktů
9 produktů
vymazat filtry