Purity Vision Bambucké máslo, bio, DÁREK ZDARMA 15 ml

Purity Vision Bambucké máslo, bio, DÁREK ZDARMA 15 ml

Univerzální bambucké máslo nilotica je vhodné pro všechny typy pokožky. V porovnání s klasickým bambuckým máslem má jemnější krémovější texturu a snadněji se roztírá.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio bambucké máslo nilotica Purity Vision je stoprocentně čistým přírodním nerafinovaným produktem. Bambucké máslo všeobecně je známé svým univerzálním použitím a hodí se pro všechny typy pleti. Mohou ho používat muži, ženy i děti. Obzvlášť tato méně známá varianta nilotica je skvělá pro použití na pleť i pokožku celého těla, protože se snadno roztírá a krásně voní. Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a nenasycených mastných kyselin pokožku ideálně vyživuje a hydratuje.

Bambucké máslo se v afrických zemích používá již tisíce let. Je vhodné i pro velmi suchou či podrážděnou pokožku. Urychluje regeneraci drobných ranek či popálenin a má přirozené antibakteriální účinky. Bambucké máslo tak využijete třeba i po depilaci či holení, kdy pokožku zklidní a zanechá ji příjemně hydratovanou. Oproti klasickému bambuckému máslu má druh nilotica krémovější a hladší konzistenci. Snadněji se roztírá a hlavně krásně voní skoro jako bílá čokoláda.

Použití: Máslo nanášejte v malém množství na pokožku a dobře rozetřete. Můžete použít i jako vlasovou masku. Vetřete máslo do mokrých vlasů, nechte 10 minut působit a poté dobře vymyjte šamponem.

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Vitellaria Nilotica Butter1)

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: skleněný

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: