Weleda Bio čaj pro miminko

Weleda Bio čaj pro miminko

  • Bez DPH 112 Kč

Bio čaj pro miminko Weleda je vhodným doplňkem pro správné a zdravé trávení těch nejmenších. Kombinace fenyklu, kmínu a dalších účinně působí proti nadýmání, zlepšuje činnost trávicího traktu a zajistí tak spokojené bříško. Čaj můžete podávat přímo miminku, ale pít jej mohou i maminky. Účinné látky se totiž přes mateřské mléko dostanou tam, kam mají a podpoří společné chvíle pohody.

Spojení ověřených bylinek a koření, jako je fenykl, kmín, anýz a heřmánek mají skvělé účinky na zažívání těch nejmenších. Eliminují nadýmání a podporují zdravé zažívání, heřmánek zklidňuje případné podráždění zažívacího traktu a působí harminizačně. Vybraná kombinace bylinek má navíc přirozeně příjemně nasládlou chuť, takže se nemusíte bát, že by čaj miminku nechutnal. 

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte 5 minut louhovat. Čaj nedoslazujte a vždy připravujte čerstvý nálev.

Tip: Čaj pro miminko je vhodný pro děti, které jsou již 3x denně přikrmovány. V případě potřeby je možno po konzultaci s pediatrem podávat již od narození.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Fenykl1) (35 %) , Kmín plod1), Anýz1), Heřmánek1) (18 %)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?