Weleda Bio čaj pro miminko

Weleda Bio čaj pro miminko

Značka: Weleda
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Čaj pro miminko je vhodným doplňkem pro správné a zdravé trávení těch nejmenších. Kombinace fenyklu, kmínu a dalších působí proti nadýmání, zlepšuje činnost trávicího traktu a zajistí spokojené bříško.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bio čaj pro miminko Weleda je vhodným doplňkem pro správné a zdravé trávení těch nejmenších. Kombinace fenyklu, kmínu a dalších účinně působí proti nadýmání, zlepšuje činnost trávicího traktu a zajistí tak spokojené bříško. Čaj můžete podávat přímo miminku, ale pít jej mohou i maminky. Účinné látky se totiž přes mateřské mléko dostanou tam, kam mají a podpoří společné chvíle pohody.

Spojení ověřených bylinek a koření, jako je fenykl, kmín, anýz a heřmánek mají skvělé účinky na zažívání těch nejmenších. Eliminují nadýmání a podporují zdravé zažívání, heřmánek zklidňuje případné podráždění zažívacího traktu a působí harminizačně. Vybraná kombinace bylinek má navíc přirozeně příjemně nasládlou chuť, takže se nemusíte bát, že by čaj miminku nechutnal. 

Čaj pro nejmenší

Bylinný čaj určený pro miminka obsahuje pouze rostlinné výtažky v bio kvalitě tak, abyste svému děťátku mohli nabídnout to nejlepší. Nenajdete v něm žádná umělá přidaná aromata, barviva či cukr a navíc má příznivý vliv nejen na trávicí systém. Je vhodný nejen pro miminka, ale také pro maminky, které mohou trápit obtíže s trávením.  

Pro zdravé bříško

V tomto bylinném čaji tak najdete především fenykl, jenž je velice oblíbený v tradičním léčitelství pro své příznivé účinky na zažívání. Sušený fenykl zmírňuje nadýmání a pomáhá při plynatosti, díky tomu tak zmírňuje bolesti bříška a zlepšuje trávení. Fenykl přechází rovněž do mateřského mléka, a tak i maminky mohou pomoci popíjením tohoto čaje zajistit děťátku spokojené bříško bez nadýmání a bolestí. 

Podpora trávení

V bylinné směsi se prosadí také anýz a kmín, které působí společně s fenyklem a pomáhají při nechutenství a celém dalším spektru trávicích obtíží. Oblíbený heřmánek pak zklidňuje mysl děťátka, podporuje relaxaci a zmírňuje jakékoliv podráždění trávicího traktu. Čaj má navíc přirozeně jemně nasládlou chuť, takže bude děťátku chutnat i bez doslazení.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte 5 minut louhovat. Čaj nedoslazujte a vždy připravujte čerstvý nálev.

Tip: Čaj pro miminko je vhodný pro děti, které jsou již 3x denně přikrmovány. V případě potřeby je možno po konzultaci s pediatrem podávat již od narození.

Značka přírodní kosmetiky Weleda byla založena na antroposofických principech Rudolfa Steinera a v současné době je největším výrobcem přírodní kosmetiky i produktů přírodní medicíny.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Složení:

Fenykl1 (35) , Kmín plod1, Anýz1, Heřmánek1 (18)
1
Ekologické zemědělství
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Krása z přírody, která překonává čas

Weleda: Keltská bohyně

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

super / Erika 6. 6. 2017 10:37

Kúpila som ho pre synovca a naozaj si ho pochvaľovali, že pomohol s bolesťami bruška a nafukovaním. Je určený pre detičky, ale myslím si, že by pomohol nie jednému veľkému brušku :) a navyše skvelá cena.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Fenykl1 (35) , Kmín plod1, Anýz1, Heřmánek1 (18)
1
Ekologické zemědělství
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.