Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

  • Značka: Yellow and Blue
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Biologický čistič odpadů funguje na bázi enzymů, které spolehlivě nahradí agresivní chemikálie. Enzymy rozloží usazené nečistoty a zároveň eliminují nepříjemný zápach.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Biologický čistič odpadů Yellow and Blue funguje na bázi enzymů, které spolehlivě nahradí agresivní chemikálie. Enzymy rozloží organické nečistoty i tuky usazené v odpadním potrubí a současně eliminují případný zápach. Díky tomuto přírodnímu složení je čistič šetrný k čištěným trubkám i životnímu prostředí.

Čistič odpadů šetrným způsobem odstraňuje organické nečistoty zachycené v trubkách díky obsahu přírodních enzymů. Ty přirozenou cestou štěpí usazené bílkoviny a sacharidy a účinně je rozpouštějí, aniž by došlo k poškození odpadních trubek. Čistic je tak vhodný i pro plastové odpady. Enzymy také eliminují případný nepříjemný zápach, a jsou tak mimořádně vhodné pro pravidelnou údržbu kuchyňských dřezů.

Díky přírodnímu složení čistič nezatěžuje životní prostředí. Při kontaktu s odpadními vodami se obsažené složky začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Před použitím protřepejte. 50 ml čističe nalijte do odpadu a zalijte 1 hrnkem teplé vody. Nechte působit nejlépe přes noc, nejméně však 30 minut. Prolijte teplou vodou.

Tip: Pro méně znečištěné potrubí použijte prášek Puer Yellow and Blue.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Amyláza, Proteáza, Neiontové tenzidy

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.