Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

Biologický čistič odpadů Yellow and Blue funguje na bázi enzymů, které spolehlivě nahradí agresivní chemikálie. Enzymy rozloží organické nečistoty i tuky usazené v odpadním potrubí a současně eliminují případný zápach. Díky tomuto přírodnímu složení je čistič šetrný k čištěným trubkám i životnímu prostředí.

Čistič odpadů šetrným způsobem odstraňuje organické nečistoty zachycené v trubkách díky obsahu přírodních enzymů. Ty přirozenou cestou štěpí usazené bílkoviny a sacharidy a účinně je rozpouštějí, aniž by došlo k poškození odpadních trubek. Čistic je tak vhodný i pro plastové odpady. Enzymy také eliminují případný nepříjemný zápach, a jsou tak mimořádně vhodné pro pravidelnou údržbu kuchyňských dřezů.

Díky přírodnímu složení čistič nezatěžuje životní prostředí. Při kontaktu s odpadními vodami se obsažené složky začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Před použitím protřepejte. 50 ml čističe nalijte do odpadu a zalijte 1 hrnkem teplé vody. Nechte působit nejlépe přes noc, nejméně však 30 minut. Prolijte teplou vodou.

Tip: Pro méně znečištěné potrubí použijte prášek Puer Yellow and Blue.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Amyláza, Proteáza, Neiontové tenzidy

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

WC čistič 750 ml

Čistič WC rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič přilne i na hůř dostupná místa a odstraní organické nečistoty.

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.