Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

Yellow and Blue Biologický čistič odpadů 250 ml

Biologický čistič odpadů funguje na bázi enzymů, které spolehlivě nahradí agresivní chemikálie. Enzymy rozloží usazené nečistoty a zároveň eliminují nepříjemný zápach.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Biologický čistič odpadů Yellow and Blue funguje na bázi enzymů, které spolehlivě nahradí agresivní chemikálie. Enzymy rozloží organické nečistoty i tuky usazené v odpadním potrubí a současně eliminují případný zápach. Díky tomuto přírodnímu složení je čistič šetrný k čištěným trubkám i životnímu prostředí.

Čistič odpadů šetrným způsobem odstraňuje organické nečistoty zachycené v trubkách díky obsahu přírodních enzymů. Ty přirozenou cestou štěpí usazené bílkoviny a sacharidy a účinně je rozpouštějí, aniž by došlo k poškození odpadních trubek. Čistic je tak vhodný i pro plastové odpady. Enzymy také eliminují případný nepříjemný zápach, a jsou tak mimořádně vhodné pro pravidelnou údržbu kuchyňských dřezů.

Díky přírodnímu složení čistič nezatěžuje životní prostředí. Při kontaktu s odpadními vodami se obsažené složky začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Před použitím protřepejte. 50 ml čističe nalijte do odpadu a zalijte 1 hrnkem teplé vody. Nechte působit nejlépe přes noc, nejméně však 30 minut. Prolijte teplou vodou.

Tip: Pro méně znečištěné potrubí použijte prášek Puer Yellow and Blue.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?