Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Borovice kleč,Bio 5 ml

Taoasis Borovice kleč,Bio 5 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Éterický olej borovice kleč se svěží vůní jehličí je vhodný při potížích dýchacího ústrojí, stejně jako na ztuhlé svaly nebo klouby. Působí také na psychiku, posiluje sebevědomí a přináší vnitřní klid.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej borovice kleč Taoasis s typickou svěží vůní jehličí s dřevitými až balzamickými tóny má výborné antibakteriální, antivirové a dezinfekční účinky, celkově posiluje organismus a je vhodný při různých onemocněních dýchacího ústrojí. Využijete ho zejména při nachlazení nebo na ztuhlé svaly.

Borovice kleč je výborná jako přísada do masážních olejů pro ošetření ztuhlých svalů a bolavých kloubů, zároveň podporuje prokrvení pokožky. Borovice kleč (kosodřevina) prohlubuje dýchání a je tak vhodná k inhalaci pří bronchitidě nebo astmatu, a díky tomu, že uvolňuje hleny, ji oceníte při nachlazení. Její svěží jehličnatá vůně s dřevitými tóny také pomáhá zklidňovat psychiku při nervozitě nebo podráždění. Posiluje sebevědomí a přináší vnitřní klid.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej borovice není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti do 10 let. Patří mezi alergeny, může dráždit pokožku. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?