Sealand Birk Březová šťáva Original

Sealand Birk Březová šťáva Original

Březová šťáva Original má osvěžující chuť i účinky. Obsahuje vysoký podíl antioxidantů a minerálních látek, povzbuzuje organismus posiluje vůči nemocem i stresu a dodává novou energii.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Březová šťáva Sealand Birk Original má osvěžující chuť i účinky. Šťáva z finských březových hájů obsahuje vysoký podíl antioxidantů, minerálních látek a stopových prvků, které povzbuzují organismus, posilují jej vůči nemocem, civilizačním chorobám i stresu a dodávají novou energii. Březová šťáva je vhodná pro každodenní popíjení, pro osvěžení během náročného pracovního dne i po sportovním výkonu jako izotonický nápoj.

Březová šťáva skvěle osvěží, zažene žízeň a dodá tělu potřebnou hydrataci. Je vhodným společníkem při sportu i v práci či při studiu, neboť povzbudí tělo i mysl, zmírní únavu a poskytne novou dávku energie. Březová šťáva je vhodná pro každodenní konzumaci, dodává tělu množství vitaminu C, antioxidantů, minerálních látek i stopových prvků, jako je vápník, sodík či hořčík. Kromě toho je březová šťáva bohatá na přirozeně se vyskytující se cukry, fruktózu a xylitol, které tělu dodají energii a současně jsou zdravé.

Pravidelná konzumace šťávy hydratuje organismus, čímž jej povzbuzuje, posiluje a chrání před nemocemi, ale i únavou či bolestmi hlavy. Vysoký podíl antioxidantů pomáhá tělu lépe odolávat stresu, snadněji se vyrovnat s civilizačními chorobami a celkově podpořit zdraví a vitalitu celého těla.

Použití: Březovou šťávu konzumujte vychlazenou, před použitím protřepte. Šťáva je vhodná pro každodenní konzumaci.

Ostatní kategorie: Šťávy

Výrobce: SEALAND NATURAL RESOURCES INC., 1722 South Coast Hwy, 92054 Oceanside, CA. Spojené Státy Americké, tel: +1 800 688 0501, http://sealandbirk.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá chuť / Mo-nika 1. 11. 2017 18:24

Velmi osvěžující nápoj, mírně sladký.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: