Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Brutnákový olej, bio 50 ml

Saloos Brutnákový olej, bio 50 ml

Brutnákový olej pečuje o pokožku, která trpí ekzému, lupénkou nebo alergií. Má výborné hojivé a regenerační účinky a můžete ho použít i na popáleniny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Brutnákový olej od Saloos pečuje o problematickou pokožku. Je vhodný pro kůži s ekzémy, lupénkou nebo alergií. Regeneruje ji a podporuje hojení.

Brutnákový olej je vhodný pro péči o problematickou pokožku se sklonem k přesušování a praskání, je vynikající pro masáž obličeje i celého těla. Obsahuje dvojnásobné množství nenasycené mastné kyseliny gama-linolenové než pupalkový olej. Díky tomu je vynikající pro kůži postiženou ekzémy, lupénkou či alergií. Má hojivé a regenerační účinky, je vhodný na popáleniny a záněty pokožky.

Nepříliš známý olej

Brutnákový olej Saloos je produkt, který vás překvapí svými příznivými účinky na pokožku. Je dost dobře možné, že jste o tomto oleji ještě neslyšeli, je totiž mezi oleji poněkud méně obvyklý, o to více vás ale potěší výsledkem. Brutnákový olej je jako stvořený pro pokožku, kterou trápí různé problémy, ať už jde o lupénku, atopickou dermatitidu či alergické reakce. 

Pro bezproblémovou pokožku

Pokožka je největším orgánem těla a jako taková dokáže pořádně potrápit. Při atopické dermatitidě dochází k jejímu zvýšenému svědění a popraskání, při onemocnění lupénkou se zase nadměrně olupuje a špatně regeneruje. Právě pro takovou pokožku je určen brutnákový olej který zmírní všechny nepříjemné příznaky a pomůže vám pokožku dostat do normálu.

Regenerace a hojení

Brutnákový olej je mimořádně bohatý na obsah kyseliny gama-linolenové, díky tomu je vhodný speciálně pro přesušenou a reaktivní pokožku. Obsahuje dvojnásobné množství této mastné kyseliny než pupalkový olej, který má také významné zklidňující schopnosti. Díky tomu dodává brutnákový olej pokožce dostatečnou výživu a navrací jí její přirozenou vláčnost.

Vláčná a hebká pleť

Brutnákový olej tak promění vysušenou a olupující se pokožku v hedvábně jemnou, bez nepříjemného pnutí, svědění či zarudnutí. Intenzivně pokožku zklidňuje a je vhodný pro péči o celé tělo. Brutnákový olej je vhodný rovněž na drobná poranění či popáleniny, má totiž silné regenerační účinky a podporuje hojení pokožky. Pár kapek oleje můžete rovněž aplikovat také do revitalizační koupele. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?