Numi Organic Tea Bylinný čaj Moonlight Mint, Nspire Tea 3 g, 1 ks

Numi Organic Tea Bylinný čaj Moonlight Mint, Nspire Tea 3 g, 1 ks

Bylinný čaj Moonlight Mint vás povzbudí svěží chutí mátových lístků s tóny citrusových plodů. Kromě nezaměnitelné chuti získáte velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Moonlight Mint Nspire Tea vás povzbudí příjemně svěží chutí mátových lístků, která je doplněna o tóny hřejivé pomerančové kůry. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Bylinný čaj Moonglight Mint v sobě spojuje lístky klasické máty a máty pomerančové. Mají příjemnou osvěžující peprmintovou chuť, která vás povzbudí a dodá novou energii. Lístky máty jsou doplněny o pomerančovou kůru a společně tvoří jedinečný svěží nápoj s lehkými tóny citrusů.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj si můžete užít horký, ale i ledově vychlazený, s kousky čerstvého pomeranče a s ledem.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta1), Pomerančová máta2), Pomerančová kůra2)

1) Fair Trade, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: plastový

Produktové řady: Numi Nspire Tea

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?