Numi Organic Tea Bylinný čaj Rosy Chamomile, Nspire Tea

Numi Organic Tea Bylinný čaj Rosy Chamomile, Nspire Tea

Bylinný čaj Rosy Chamomile v sobě spojuje jemné tóny heřmánku se sladkou růží a levandulí. Kromě uklidňující chuti získáte velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Rosy Chamomile Nspire Tea v sobě spojuje jemné uklidňující tóny heřmánku se sladkou růží a levandulí. Lehká, přirozeně sladká chuť je ideální pro chvilky odpočinku, kdy maximálně podpoří relaxaci. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Bylinný čaj Rosy Chamomile obsahuje květy heřmánku společně s levandulí a růžovými okvětními lístky. Tyto bylinky mají příjemné zklidňující účinky na tělo i mysl, uklidní vás po dlouhém dni a jsou vhodným společníkem pro klidnější usínání. Harmonická kombinace bylinek je doplněna o aromatickou citronovou trávu, která čaji dodává kapku svěžesti.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte medem či třtinovým cukrem.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?