Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

English Tea Shop Čaj Happy me, bio

English Tea Shop Čaj Happy me, bio

Osvěžující bylinný čaj s citronovou trávou potěší vaše chuťové buňky a zároveň povzbudí tělo i mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Osvěžující bylinný čaj s citronovou trávou Happy me od English Tea Shop potěší vaše chuťové buňky a zároveň povzbudí tělo i mysl. Svěží citrusová chuť je doplněna sladkým jablkem a voňanou pomerančovou kůrou. Navíc si díky praktickým čajovým sáčkům toto osvěžení můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv.
 
Základ čaje tvoří citronová tráva, bohatá na množství silic a antioxidantů. Nejenže dodává čaji jemnou citrusovou chuť, ale je také prospěšná pro organismus, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá normálnímu vylučování. Citronová tráva se snoubí s s chutí jablka, koření a pomerančové kůry. Tato jedinečná kombinace navodí příjemnou pohodovou atmosféru a současně povzbudí tělo i mysl.
 
Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.
 

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l 100 °C horké vody a nechte vylouhovat 2-3 minuty. Poté můžete dochutit třtinovým cukrem či medem.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Tip: Čaj si lze vychutnat nejenom jako horký, ale také i jako studený nápoj.

Vůně: ovocná

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: citronová tráva1) (34 %) , Jablko1) (22 %) , Pomerančová kůra1) (14 %) , Kořen zázvoru1) (12 %) , Kardamom1) (8 %) , Koriandr1) (4 %) , Skořice1) (4 %) , marigold1) (2 %)

1) Bio

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?