Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Weleda Čaj pro kojící ženy, bio

Weleda Čaj pro kojící ženy, bio

Na cestě > 5 ks (Očekáváme 18. 2.)

Čaj pro kojící ženy na podporu laktace a kvality mateřského mléka obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných bylin. Nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj pro kojící ženy Weleda podporuje laktaci a kvalitu mateřského mléka. Obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných rostlin ve 100% bio kvalitě a nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte. Pro podporu včasného spuštění tvorby mléka lze začít pít čaj již ke konci těhotenství.

Čaj obsahuje směs bylinek pískavice řecké seno, listy sporýše lékařského, semínka anýzu, fenyklu a kmínu. Chutný bylinný čaj Weleda pro kojící ženy můžete pít teplý i studený a ochutit si ho citronem či cukrem. Tento čaj obsahuje pouze čisté bylinky, je zcela bez přidaných syntetických látek, ochudovadel či konzervantů. Díky tomu neohrožuje ani clitlivý dětský organismus a nezanáší jej.

Švýcarská farmaceutická společnost Weleda se ve všech fázích výroby snaží o ekologickou udržitelnost. Disponuje vlastními zahradami léčivých rostlin a také zařízeními pro extrakci rostlinných složek. Její motto je „v souladu s člověkem i přírodou“. U výrobků můžeme najít certifikaci Natrue a Vegan.

Příprava: Zalijte sáček čaje 200 ml vařící vody a nechejte pět minut louhovat. Doporučujeme pít tři šálky denně.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Podpořil laktaci / Jana 26. 1. 2018 23:49

Po prvním porodu jsem používala jako podporu laktace spolu s čistou pískavicí řeckým senem. Pila jsem ho ráda, má příjemnou, ne úplně výraznou chuť. Po druhém porodu jsem ho pila jen tak, nebyl potřeba, a kdyby mi to nepřišlo divné, koupila bych si občas i teď :).

Podpora laktace, příjemná chuť i vůně / Alena 13. 5. 2019 17:06

Za sebe můžu velmi doporučit, čaj sice piju druhý den, ale o to víc pozoruji zvýšenou laktaci po jeho požití. Navic je chuťově velmi příjemný.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?