Weleda Čaj pro kojící ženy, bio

Weleda Čaj pro kojící ženy, bio

Čaj pro kojící ženy na podporu laktace a kvality mateřského mléka obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných bylin v bio kvalitě. Nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj pro kojící ženy Weleda podporuje laktaci a kvalitu mateřského mléka. Obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných rostlin ve 100% bio kvalitě, a nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte. Naopak blahodárné účinné látky přecházejí do mateřského mléka a skrz něj působí příznivě i na samotného kojence. Pro podporu včasného spuštění tvorby mléka lze začít pít čaj již ke konci těhotenství.

Pískavice řecké seno a listy sporýše lékařského podporují tvorbu mléka a pomáhají se vyrovnat s obdobím růstových spurtů. Semínka anýzu, fenyklu a kmínu přispívají ke klidnému zažívání miminka, a napomáhají tak jeho celkovému pohodlí. Chutný bylinný čaj Weleda pro kojící ženy můžete pít teplý i studený a ochutit si ho citronem či cukrem. Tento čaj obsahuje pouze čisté bylinky, je zcela bez přidaných syntetických látek, ochudovadel či konzervantů. Díky tomu neohrožuje ani clitlivý dětský organismus a nezanáší jej.

Příprava: Zalijte sáček čaje 200 ml vařící vody a nechejte pět minut louhovat. Doporučujeme pít tři šálky denně.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Podpořil laktaci / Jana 26. 1. 2018 23:49

Po prvním porodu jsem používala jako podporu laktace spolu s čistou pískavicí řeckým senem. Pila jsem ho ráda, má příjemnou, ne úplně výraznou chuť. Po druhém porodu jsem ho pila jen tak, nebyl potřeba, a kdyby mi to nepřišlo divné, koupila bych si občas i teď :).

Podpora laktace, příjemná chuť i vůně / Alena 13. 5. 2019 17:06

Za sebe můžu velmi doporučit, čaj sice piju druhý den, ale o to víc pozoruji zvýšenou laktaci po jeho požití. Navic je chuťově velmi příjemný.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?