Weleda Čaj pro kojící ženy

Weleda Čaj pro kojící ženy

Čaj pro kojící ženy na podporu laktace a zvýšení kvality mateřského mléka. Obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných bylin v bio kvalitě. Nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj pro kojící ženy Weleda podporuje laktaci a zvyšuje kvalitu mateřského mléka. Obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných rostlin ve 100% bio kvalitě, nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte. Naopak blahodárné účinné látky přecházejí do mateřského mléka a skrz něj působí příznivě i na samotného kojence. Pro podporu včasného spuštění tvorby mléka lze začít pít čaj již ke konci těhotenství.

Pískavice řecké seno a listy sporýše lékařského pomáhají nastartovat produkci mléka, přirozeně navyšují jeho množství a pomáhají se vyrovnat s obdobím růstových spurtů, kdy dítě vyžaduje větší množství mateřského mléka. Semínka anýzu, fenyklu a kmínu upravují zažívání, zmírňují nadýmání a různé bolestivé břišní koliky, na které jsou novorozenci obzvláště náchylní. Mohou tímto bolestivým, neklidným a plačtivým obdobím trpět až několik dní v kuse.

Pro maminky

Čaj pro kojící ženy Weleda je ideální pro všechny maminky. Obsahuje množství bylinných výtažků, které podporují kojení, jež je velmi zdravé jak pro maminku, tak děťátko. Tento chutný bylinný čaj můžete pít teplý i studený a ochutit si ho citronem či cukrem. Účinné látky z čaje přecházejí do mateřského mléka, a tím mají příznivý vliv i na zdraví miminka.

Podpora kojení

Tento čaj podporuje laktaci a je vhodné jej začít pít již v těhotenství a podpořit tak přirozené procesy ve vašem těle. Hodí se také při potížích s kojením a podporuje tvorbu mateřského mléka, které obsahuje ideální poměr živin pro vaše miminko. Čaj harmonizuje metabolismus ve vašem těle a pomáhá díky vyvážené směsi přírodních výtažků spustit kojení včas.

Směs bylinek

Tento čaj obsahuje pouze čisté bylinky, je zcela bez přidaných syntetických látek, ochucovadel či konzervantů. Díky tomu neohrožuje ani citlivý dětský organismus a nezanáší jej. Listy sporýše lékařského a pískavice řecké seno stimulují tvorbu mléka nejen na bazální hladinu, ale i ve chvílích zrychleného růstu děťátka, kdy je potřeba mléka vyšší. Semena fenyklu a kmínu pak působí proti nadýmání a podporují zdravé trávení.

Příprava: Zalijte sáček čaje 200 ml vařící vody a nechejte pět minut louhovat. Doporučujeme pít tři šálky denně.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Podpořil laktaci / Jana 26. 1. 2018 23:49

Po prvním porodu jsem používala jako podporu laktace spolu s čistou pískavicí řeckým senem. Pila jsem ho ráda, má příjemnou, ne úplně výraznou chuť. Po druhém porodu jsem ho pila jen tak, nebyl potřeba, a kdyby mi to nepřišlo divné, koupila bych si občas i teď :).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?