Organic India Čaj Tulsi Wellness pro správné trávení

Organic India Čaj Tulsi Wellness pro správné trávení

  • Značka: Organic India
  • Balení: 18 ks, 32,4 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 103 Kč
Inspirující organická bylinná směs z bazalky svaté, sladkých květů růže a heřmánku. Jemná směs Tulsi v kombinaci se zklidňujícím heřmánkem a sladkými, voňavými růžovými lístky. Tulsi je silný antioxidant, energeticky povzbuzuje organismus, zvyšuje vitalitu a navozuje fyzickou pohodu. Přispívá k metabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru.

certifikáty: USDA, ECOCERT
vhodné pro: povzbuzení
konzistence: sypká
barva: hnědozelená
balení: plechová dóza, plastový obal

použití: 1 sáček na jeden až dva šálky nebo malou konvičku či termosku. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte luhovat 3-5 minut. Lze osladit podle chuti. Dvojitá dávka je nutná pokud podáváte vychlazené. Ledový čaj (ice tea): Chcete-li připravit 1 litr ledového čaje, 5 sáčků zalijte 2 šálky vroucí vody, zakryjte a nechejte louhovat 20 minut. Pak odstraňte sáčky, dolijte 2 šálky studené vody a nechejte vychladit. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně.
složení: Bazalka posvátná-Tulsi (Ocimum sanctum a gratissinum), organický heřmánek pravý (Matricaria recutita), organické růžové lístky, organické medové aroma, egyptské aroma růže

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Indie je domovem ayurvédy, která je známá jako spolehlivý zdroj znalostí o opravdu přírodním způsobu léčení. Linie bylinných léčivých výrobků je založena právě na tomto starodávném umění. Tyto rostlinné produkty jsou stále více žádané po celém světě. Společnost Organic India produkuje široký sortiment certifikovaných přírodních produktů té nejvyšší kvality. Nabídka čítá celou řadu specializovaných BIO bylinných doplňků stravy. Jak název napovídá, jsou všechny obsažené léčivé rostliny v bio kvalitě a výrobky neobsahují žádné přídavné látky. Kapsle jsou vyrobeny bez použití živočišných složek, takže jsou vhodné i pro vegany. Tyto doplňky stravy mohou účinně pomoci s celou řadou zdravotních problémů od posílení imunity, přes detoxikaci oraganismu až po srovnání hormonální hladiny u žen. Produkty jsou 100% přírodní a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy: ISO 9001: 2000 - celosvětový certifikát kvality, ECOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě, SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP - systém kritických bodů. Produkty jsou Košer kvality.

kontakt na výrobce:
ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road
Kamta, Post Chinhat
Lucknow
India
www.organicindia.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?