Golden Temple Čaj Yogitea Breathe Deep

Golden Temple Čaj Yogitea Breathe Deep

Lahodný čaj Breathe Deep potěší vaše smysly a zároveň podpoří léčbu nachlazení či onemocnění dýchacích cest. Obsažené bylinky, jako je lékořice a zázvor působí protizánětlivě a uvolňují dýchací cesty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lahodný čaj Yogi Tea Breathe Deep potěší vaše smysly a zároveň podpoří a urychlí léčbu při nachlazení či onemocnění dýchacích cest. Obsažené bylinky jako eukalyptus, lékořice, zázvor a mnohé další působí protizánětlivě, uvolňují dýchací cesty a usnadňují vykašlávání.

Složení čaje je založeno na tradiční ájurvédské medicíně. Podle této východní filozofie je dýchání spojeno s vodou, sluncem a vyváženým jídelníčkem. Jenže stres každodenního života a nezdravá strava mohou toto spojení narušit, což vede ke špatnému dýchání.

Yogi Tea Breathe Deep je složen z osvědčených bylin, které mají uvolňující a uklidňující vliv na dýchací cesty i celý organismus. Tento voňavý čaj vám umožní znovu se zhluboka nadechnout.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 4- 6 minut. Čaj můžeme podle chuti přisladit medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Eukalyptus, Lékořice, Zázvor1), Bazalka1), Kardamom1), Skořice1), Divizna1), Vojtěška1), Fenykl1), Tymián1), Oman1), Vanilkový Extrakt, Hřebíček1), Černý Pepř1), Vanilkové lusky1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?