Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

  • Bez DPH 97 Kč

Lahodný a lehce stimulující kořeněný čokoládový čaj Yogi Tea od firmy Golden Temple se špetkou chili je namíchán podle tradiční receptury starověkých Aztéků. Ti si jej velmi cenili a pro jeho silně povzbuzující účinky jej nazývali nápojem bohů.

Obsahuje skořápky z kakaových bobů, které spolu s prohřívacím kořením vytvářejí jedinečný chuťový zážitek a dodávají energii a chuť do života. Skořice, hřebíček, lékořice, zázvor a anýz aktivizují tělo i mysl, prokrvují vnitřní orgány a působí afrodiziakálně. Tento ájurvédský čaj je vhodný jak pro vzácné speciální chvíle, tak pro každodenní popíjení pro zažehnutí životní jiskry.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4- 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Cocoa Shells1) (60 %) , Cinnamon1), Liquorice1), Ginger1), Black Pepper1), Cassia Italica Leaf Extract1), Anise1), Chilli Pepper1) (1 %) , Barley Malt1), Cloves1), Cardamom1), Ginger Oil1), Vanilla Extract1), Vanilla Beans1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Ginger Oil

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?