Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

Lahodný kořeněný čokoládový čaj se špetkou chili je namíchán podle tradiční receptury starověkých Aztéků. Ti si jej velmi cenili a pro jeho silně povzbuzující účinky jej nazývali nápojem bohů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lahodný a lehce stimulující kořeněný čokoládový čaj Yogi Tea od firmy Golden Temple se špetkou chili je namíchán podle tradiční receptury starověkých Aztéků. Ti si jej velmi cenili a pro jeho silně povzbuzující účinky jej nazývali nápojem bohů.

Obsahuje skořápky z kakaových bobů, které spolu s prohřívacím kořením vytvářejí jedinečný chuťový zážitek a dodávají energii a chuť do života. Skořice, hřebíček, lékořice, zázvor a anýz aktivizují tělo i mysl, prokrvují vnitřní orgány a působí afrodiziakálně. Tento ájurvédský čaj je vhodný jak pro vzácné speciální chvíle, tak pro každodenní popíjení pro zažehnutí životní jiskry.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4- 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cocoa Shells1) (60 %) , Cinnamon1), Liquorice1), Ginger1), Black Pepper1), Cassia Italica Leaf Extract1), Anise1), Chilli Pepper1) (1 %) , Barley Malt1), Cloves1), Cardamom1), Ginger Oil1), Vanilla Extract1), Vanilla Beans1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Ginger Oil

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?