Golden Temple Čaj Yogitea Cold Season

Golden Temple Čaj Yogitea Cold Season

Bylinná směs Cold Season v sobě spojuje množství osvědčených bylinek, které skvěle pomáhají při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. Směs také eliminuje riziko vzniku infekce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinná směs Yogi Tea Cold Season v sobě spojuje množství osvědčených bylinek, které skvěle pomáhají při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. Směs je namíchána dle ájurvédy a pomáhá nejenom při samotném nachlazení, ale také eliminuje riziko vzniku infekce. Obsažené koření a bylinky usnadňují dýchání a pomáhají při odkašlávání.

Ájurvédská směs koření a bylinek je skvělým pomocníkem během chřipkových období i při náhlých změnách počasí. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a eliminuje riziko nachlazení. Zázvor společně s citrusovými plody a eukalyptem mírní bolesti v krku, usnadňuje dýchání a pomáhá snáze vykašlávat. Dopřejte si šálek čaje pokaždé, když cítíte, že na vás něco leze, cítíte se unavení i během chladných období roku.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zázvor1), Sušená citronová šťáva1) (15 %) , Lékořice1), Limeta1) (11 %) , Eukalyptus1) (6 %) , Kardamom1), Citronová tráva1), Černý Pepř1), Bazalka1), Pomerančová kůra1), Petržel1), Máta peprná1), Celer semínka1) (3 %) , Hřebíček1), Oregáno1), Řebříček obecný květ1), Skořice1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová tráva, Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?