Golden Temple Čaj Yogitea Green Jasmine

Golden Temple Čaj Yogitea Green Jasmine

Zelený čaj Green Jasmine vás osvěží jemnou chutí čaje s přirozeně sladkými tóny jasmínu a lehce pikantním zázvorem, lékořicí a svěží citronovou trávou a verbenou.

Zelený čaj Golden Temple Yogitea Green Jasmine vás osvěží jemnou chutí čaje s přirozeně sladkými tóny jasmínu. Lehká chuť čaje povzbudí a potěší kdykoliv během dne. Osvěžení pocítíte navíc i díky obsaženému teinu, který povzbuje organismus stejně tak jako káva, ale nezpůsobuje překyselení žaludku.

Porcovaný zelený jasmínový čaj má jemnou lehkou chuť s pikantními tóny zázvoru a lékořice, doplněné o svěží citronovou trávu a verbenu. Společně tvoří skvělý osvěžující nápoj, který potěší svou chutí i vůní. Navíc, tein dodává energii, povzbuzuje, zlepšuje soustředění a oproti kofeinu má pozvolnější a jemnější účinky.

Zelený čaj vám zpříjemní chvíle relaxace i odpočinku s přáteli. Navíc, čaj si můžete vychutnat jak horký, tak ledový.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 litru čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a nechte louhovat 3- 5 minut. Čaj můžete dosladit podle své chuti třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený jasmínový čaj, Zázvor, Lékořice, Citronová tráva, Citronová kůra, Černý Pepř, Citronová verbena, Růžové lístky

Možné alergeny: Citronová tráva, Citronová kůra, Citronová verbena

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?