Golden Temple Čaj Yogitea Tao Ginseng

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Ginseng

Ájurvédský čaj Ginseng vás osvěží svou jemnou bylinnou chutí a současně dodává vitalitu celému tělu. Spojení ženšenu s množstvím exotického koření a bylinek vytváří jedinečnou chuť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ájurvédský čaj Yogi Tea Ginseng vás osvěží svou jemnou bylinnou chutí a současně dodává vitalitu celému tělu. Spojení ženšenu s množstvím exotického koření a bylinek vytváří jedinečnou chuť, povzbuzující, jemnou, skvělou pro chvíle relaxace s rodinou i s přáteli.

Bylinný čaj kombinuje účinky celé rostlinky ženšenu, včetně květů a kořenu. Díky tomu čaj obsahuje vysoký podíl prospěšných látek, které celý organismus posilují, dodávají mu sílu, energii a chuť do života. Mírně štiplavá chuť ženšenu společně s aromatickou citronovou trávou, lístky máty a exotickým kořením tvoří osvěžující chuť. Ájurvédský čaj skvěle povzbudí a zpříjemní vám chvíle odpočinku.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Citronová tráva1), Máta peprná1), Šípek1), Pomerančová kůra1), Lékořice1), Kardamom1), Ženšen kořen1), Skořice1), Ženšen květ1), Ženšen1), Extrakt z citronu1), Kopřiva dvoudomá1), Alfalfa1), Černý Pepř, Přeslička rolní1), Semeno celeru1), Hřebíček1), Sušená kombucha1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová tráva, Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?