Golden Temple Čaj Yogitea Tao Jasmine

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Jasmine

Porcovaný čaj Jasmine spojuje osvěžující chuť zeleného jasmínového čaje společně s jemnými růžovými lístky a voňavým exotickým kořením. Ochucený zelený čaj vás povzbudí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný čaj Yogi Tea Jasmine spojuje osvěžující chuť zeleného jasmínového čaje společně s jemnými růžovými lístky a voňavým exotickým kořením. Ochucený zelený čaj vás povzbudí a příjemně naladí nejenom svou lehkou chutí, ale také obsahem teinu. Zelený čaj s jasmínem vám dodá novou energii a chuť do života, je skvělým společníkem k dopolední svačině i obědu.

Osvěžující přirozeně nasládlá chuť zeleného čaje se snoubí s jemnými růžovými lístky a množstvím aromatického koření, jako je skladká lékořice, štiplavý zázvor a aromatická lékořice. Společně vytváří jedinečnou jemnou chuť s výraznějšími podtóny koření, která vás povzbudí kdykoliv během dne a dodá vám chuť do života. Podle ájurvédy tento čaj zklidňuje mysl i tělo, dodává odvahu čelit novým problémům.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený jasmínový čaj1), Lékořice1), Ibišek1), Bazalka1), Šípek1), Zázvor1), Růžové lístky1), Extrakt z jasmínu, Kopřiva dvoudomá1), Heřmánek květ1), Alfalfa1), Máta peprná1), Šalvěj1), Maliník list1), Skořice1), Hřebíček1), Kardamom1), Pepř černý1), Sušená kombucha1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?