Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Cedr, Bio 5 ml

Taoasis Cedr, Bio 5 ml

Značka: Taoasis
Balení:
164
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Cedrový olej s lehce kafrovým nádechem působí příznivě na akné či seboreu. Podporuje tok lymfy a štěpení tuků a usnadňuje dýchání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Cedr Taoasis má příjemnou dřevitou vůni s lehkým kafrovým nádechem. Je vhodný do aromalampy i jako surovina do pleťových krémů či olejů. Cedr působí napomáhá správnému toku lymfy v těle.

Díky antiseptickým a adstringentním účinkům využijete esenciální olej z cedru i v případě, že vás trápí seborea. Dále pomáhá toku lymfy a podporuje štěpení tuků v organismu. To z něj dělá vynikající prostředek proti celulitidě či otokům končetin. Při kašli, zánětech průdušek i astmatu napomáhá uvolňovat hleny a usnadňuje dýchání. V duševní oblasti posiluje odolnost vůči vnějším vlivům, podporuje sebedůvěru a pomůže vám se vypořádat se záchvaty paniky.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství. Děti ho mohou používat od 10 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu (6)

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: