English Tea Shop Černý čaj Chai

English Tea Shop Černý čaj Chai

Klasická chuť černého cejlonského čaje se snoubí s exotickým voňavým kořením. Černý čaj povzbudí tělo i mysl, zatímco zajímavá exotická chuť potěší vaše smysly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Klasická chuť černého cejlonského čaje se snoubí s exotickým voňavým kořením v čajových sáčcích English Tea Shop Chai. Černý čaj povzbudí tělo i mysl, zatímco zajímavá exotická chuť potěší vaše smysly. Díky praktickým čajovým sáčkům si toto potěšení můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Černý čaj je bohatý na množství teinu, který povzbudí organismus stejně tak dobře, jako kofein obsažený v kávě. Jemná citrusová chuť černého cejlonského čaje vynikne ještě více ve spojení s exotickým kořením, jako je skořice, kardamom, muškátový květ a mnohé další. Kombinace koření a černého čaje potěší chuťové pohárky a současně příjemně naladí tělo i mysl. 

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Do čaje můžete přidat mléko, a dopřát si tak novou neobvyklou chuť.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý cejlonský čaj, Skořice, Kardamom, Muškátový květ, Hřebíček, Muškátový oříšek, Zázvor, Lékořice, Anýz, Fenykl, Pomerančová kůra, Černý Pepř

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?