Saloos Černý pepř 5 ml

Saloos Černý pepř 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 140 Kč

Černý pepř zlepšuje činnost zažívacího traktu, mírní bolesti břicha i nadýmání. Pomáhá i při bolestech namožených svalů, které prohřívá.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Černý pepř Saloos zlepšuje činnost zažívacího traktu, mírní bolesti břicha i nadýmání. Pomáhá i při bolestech namožených svalů, které prohřívá. Je skvělým pomocníkem při nachlazení, usnadňuje volné dýchání a napomáhá vykašlávání, snižuje horečku.

Ostrá kořeněná vůně černého pepře skvěle uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Pomáhá při rýmě i kašli, prohřívá pokožku, a usnadňuje tak vykašlávání a odhlenění dýchacího systému. Navíc také snižuje horečku. Černý pepř podporuje správnou činnost zažívacího traktu a navozuje zdravou chuť k jídlu. Mírní bolesti břicha i nadýmání.

Podpora trávení

Éterický olej z černého pepře vás překvapí svými příznivými účinky na celý trávicí systém. Má stimulační efekt a uleví od širokého spektra obtíží s trávením. Podporuje správnou činnost trávicího traktu a pomáhá při nechutenství. Zároveň pomáhá při bolestech a křečích břicha a dbá na správnou funkci střev, díky čemuž zmírňuje nadýmání a plynatost. 

Zahřejte se

Černý pepř je od pradávna proslulý také svými prohřívacími schopnostmi. Podporuje prokrvení v tkáních, a tím i zahřívá a ulevuje od bolestí, včetně těch chronického charakteru. Je vhodný pro péči o bolavé svalstvo a klouby, uleví od bolestí také po zvýšené svalové námaze. Zahřeje taky samotnou pokožku a podporuje její přirozenou regenerační schopnost. 

Při chřipce a nachlazení

Éterický olej z černého pepře se vyznačuje svou silnou kořeněnou vůní, která má pozitivní vliv na pročištění dýchacích cest. Inhalujte jej proto i v období chřipek a nachlazení, kdy vám pomůže rychle zprůchodnit vaše dýchací cesty a uvolní ucpané dutiny. Olej z černého pepře také usnadňuje vykašlávání a působí antisepticky a protizánětlivě.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a malé děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Piper Nigrum Oil

Možné alergeny: Piper Nigrum Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?