SOLIDU CINNAMON SPICE Tuhý šampon 65 g

SOLIDU CINNAMON SPICE Tuhý šampon 65 g

401
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Šampon na vlasy je speciálně vyvinut pro chladnější období, zabraňuje vysoušení vlasů v zimě a zlepšuje jejich hustotu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

CINNAMON SPICE Tuhý šampon SOLIDU je speciálně vyvinut pro chladnější období a je zaměřen na boj se škodlivými účinky zimního počasí na vlasy. Zabraňuje nadměrnému vysoušení vlasů v zimě.

Obsahuje mletou skořici a esenciální oleje. Mletá skořice má blahodárné účinky na vlasy, zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání, zlepšuje jejich hustotu a délku a obsahuje polyfenoly, které působí jako přírodní antioxidanty. Šampon obsahuje také kardamom, koriandr, pomeranč a sladkou vanilku. Součástí složení je nerafinované kakaové máslo, které posiluje a vyživuje vlasy a zabraňuje jejich vysoušení v zimě. Třpytky, které se nacházejí na šamponu jsou vyrobeny zeukalyptu. 

Použití: Přejeďte šamponem několikrát po mokrých vlasech, napěňte a opláchněte.

Litevská značka SOLIDU je novinkou v tuhé přírodní kosmetické péči o vlasy a tělo. Kombinuje pouze ty nejlepší přírodní složky s ekologickými obaly, které na planetě Zemi nezanechávají žádné stopy. Díky tomu, že SOLIDU vlasové šampony, kondicionéry i mýdla neobsahují vodu a jsou velmi koncentrované oproti jejich tekutým variantám, jejich používáním výrazně snižujeme spotřebu vody. Navíc obaly, které SOLIDU používá, jsou nejen v půdě 100% rozložitelné, ale také ji obohacují o aktivní látky.

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce: Shapemetics, UAB, Veiverių g. 9B , 11346, Vilnius, Litva , tel: +370 687 06786

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?