Prohlédněte si vaše seznamy přání

AlmaWin Čistič myčky a pračky 200 g

AlmaWin Čistič myčky a pračky 200 g

Čistič s kyselinou citronovou spolehlivě čistí pračku a myčku od usazené mastnoty, zápachu či vápenných usazenin, a díky tomu prodlouží jejich životnost a zvýší efektivitu praní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Myčka a pračka mohou při častém použití začít trpět usazeným vodním kamenem, mastnými nečistotami nebo zápachem. Proto je tady čistič od Almawinu. Zajistí důkladnou očistu pračky i myčky i v hůře dostupných místech, a díky tomu prodlouží životnost spotřebiče.

Čistič myčky a pračky sestává z kombinace anioaktivních tenzidů a kyseliny citronové. Tato kombinace si spolehlivě poradí s vápennými usazeninami, zanesenou mastnotou i nepříjemných zápachem. Snadno se dostane nejen do bubnu, ale také do filtru apod. Důkladně očištěný spotřebič pak pracuje úsporněji a současně se tím prodlouží jeho životnost, protože nebude při provozu tolik namáhán.

Použití: Obsah jednoho sáčku nasypte do zásobníku (určeného pro prací prášek), nastavte na 60 °C a prázdnou pračku spusťte. Pro použití v myčce na nádobí naplňte zásobník, nastavte na nejvyšší teplotu a zapněte.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2 , DE 73650, Winterbach, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?