Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Značka: Bio-D
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Certifikát LEAPING BUNNYCertifikát VEGAN
Balení:
147
Momentálně vyprodané na e-shopu

Čistič na podlahy využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Čistič na podlahy Bio-D využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby. Rostlinné látky spolehlivě umyjí nečistoty i mastnotu, zároveň celou domácnost provoní jemnou vůní citrusových plodů.

Čistič podlah má univerzální využití na nejrůznější typy podlah ze dřeva, linolea, vinylu i keramiky. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů a mýdla ze lněného oleje účinně odmašťuje a myje, rozpouští i odolnější nečistoty a zanechává povrch bezvadně čistý. Éterické oleje z citrusových plodů nejenom umocňují dezinfekční a čisticí efekt čističe, ale také mu dodávají jemnou osvěžující vůni.

Britská rodinná firma Bio-D založená roku 1988 nabízí ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní i veškerý úklid domácnosti. Výrobky také získaly řadu ocenění a jsou schváleny mnohými certifikáty, mezi které patří The Vegan Society, BUAV či The World Foundation. Veškeré výrobky nesou označení Leaping Bunny a Vegan jsou zárukou toho, že neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. 

Použití: 1-2 uzávěry čističe rozmíchejte s 5 l teplé vody.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje mírné podráždění kůže. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way , HU7 0YQ, Sutton Fields, Hull, Velká Británie , tel: +44-191 418 8209

Naše hodnocení:

Hezky vyčistí podlahy v celém bytě, ať už lina, plovoucí podlahy nebo dlaždice.
Má pouze jemnou vůni, která rychle vyprchá.
Amphoteric Surfactant (5-15 %) , Potassium, Soap of Linseed Oil (5-15 %) , Nonionic Surfactant, Ethanol, Polysorbate-20, Citrus Sinensis Oil, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Glycerin
Z blogu (4)

Jarní úklid s přírodou

Přírodní péče o dřevěné povrchy ve vaší domácnosti

Testování na zvířatech

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Amphoteric Surfactant (5-15 %) , Potassium, Soap of Linseed Oil (5-15 %) , Nonionic Surfactant, Ethanol, Polysorbate-20, Citrus Sinensis Oil, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Glycerin