Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

  • Bez DPH 121 Kč

Čistič na podlahy využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistič na podlahy Bio-D využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby. Rostlinné látky spolehlivě umyjí nečistoty i mastnotu, zároveň celou domácnost provoní jemnou vůní citrusových plodů.

Čistič podlah má univerzální využití na nejrůznější typy podlah ze dřeva, linolea, vinylu i keramiky. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů a mýdla ze lněného oleje účinně odmašťuje a myje, rozpouští i odolnější nečistoty a zanechává povrch bezvadně čistý. Éterické oleje z citrusových plodů nejenom umocňují dezinfekční a čisticí efekt čističe, ale také mu dodávají jemnou osvěžující vůni.

Použití: 1-2 uzávěry čističe rozmíchejte s 5 l teplé vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Amphoteric Surfactant (5-15 %) , Potassium Soap, Non-Ionic Tensides (>5 %) , Ethanol, Polysorbate-20, Citrus Sinensis Oil, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Glycerin

Možné alergeny: Ethanol, Citrus Sinensis Oil, Sodium Citrate

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?