AlmaWin Čistič na WC 500 ml

AlmaWin Čistič na WC 500 ml

  • Bez DPH 82 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

Čistič toalet účinně odstraňuje usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazeniny. Obsah éterických olejů toaletu příjemně provoní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistič toalet AlmaWin účinně odstraňuje nečistoty, usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazeniny, a díky obsahu éterických olejů toaletu příjemně provoní.

Základ čističe tvoří rostlinné tenzidy, které účinně rozpustí nečistoty i vodní kámen, takže jdou bez zbytečného drhnutí snadno odstranit. O dezinfekci a zároveň i příjemnou vůni se postarají obsažené éterické oleje z eukalyptu a máty peprné.

Použití: Čistič aplikujte rovnoměrně pod okraj mísy a nechte působit. Poté vydrhněte štětkou a toaletu spláchněte.

Upozornění: Vzhledem k obsahu kyseliny citronové používejte na povrchy z vápence či umělého mramoru. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Cukerný tenzid, Deriváty glycerinu, Kyselina mléčná, Kyselina citronová, Benzyl alkohol, Síran hořečnatý, Polysacharidy, Éterický olej z eukalyptu, Éterický olej z máty, Voda

Možné alergeny: Benzyl alkohol, Éterický olej z eukalyptu, Éterický olej z máty

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

WC čistič 750 ml

Čistič WC rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič přilne i na hůř dostupná místa a odstraní organické nečistoty.

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.