Prohlédněte si vaše seznamy přání

Annemarie Börlind Čisticí aktiv-gel na smíšenou pleť 150 ml

Annemarie Börlind Čisticí aktiv-gel na smíšenou pleť 150 ml

Gel s výtažky z vilínu či heřmánku čistí pleť, pomáhá redukovat její nadměrné maštění a mírně stahuje póry, aniž by pleť vysušoval či dráždil.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čisticí aktiv-gel pro smíšenou pleť Annemarie Börlind přesně vyhovuje potřebám pleti, která je místy mastná až problematická a místy zase spíše suchá. Odstraňuje z pokožky obličeje nadměrný maz a nečistoty, zbytečně ji však nevysušuje a během mytí napomáhá obnovovat její rovnováhu. Má nedráždivé složení, které je obohacené o kvalitní termální vodu.

Gel odstraňuje z pleti nečistoty, zbytky make-upu i nadbytek kožního mazu, aniž by ji podráždil či vysušil. Termální voda ze Schwarzwaldu dodává pokožce minerální látky a hydratuje ji. Výtažek z vilínu napomáhá čistit mastnou pleť, redukuje nadměrnou činnost mazových žláz, působí protizánětlivě a díky svému adstringentnímu působení mírně stahuje póry. Zároveň působí jako tonikum. Heřmánek pravý pleť zklidňuje a zmírňuje její začervenání.

Použití: Malé množství gelu naneste rovnoměrně na navlhčený obličej, krk a dekolt. Jemně vmasírujte krouživými pohyby, nechte chvíli působit a poté dobře opláchněte čistou teplou vodou.

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?