Logona Čisticí maska bio máta, Clear Skin

Logona Čisticí maska bio máta, Clear Skin

Čisticí maska Bio Máta od firmy Logona je vyvinuta speciálně pro potřeby mastné, smíšené a celkově problematické pleti. Obsažená máta spolu s dalšími bylinnými výtažky pomáhá snižovat nadměrné maštění pleti.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí maska Bio Máta od firmy Logona z řady Clear Skin je vyvinuta speciálně pro potřeby mastné, smíšené a celkově problematické pleti. Obsažená máta spolu s dalšími bylinnými výtažky pomáhá snižovat nadměrné maštění pleti, uklidňuje případné podráždění, osvěžuje unavenou pokožku a dezinfikuje zanícené pupínky.

Máta peprná pomáhá upravovat činnost mazových žláz. Má chladivý a osvěžující účinek a působí antibakteriálně. Rozmarýn lékařský pleť výborně čistí, odstraňuje nadbytečný maz a odumřelé buňky. Zároveň pleť mírně dezinfikuje a zabraňuje tak tvorbě a šíření zánětlivých pupínků. Vilín virginský pokožku celkově zklidňuje a zmírňuje případné začervenání. Kromě toho působí také mírně adstringentně a stahuje rozšířené póry.

Dále obsažený mandlový olej se velice šetrně stará o potřebnou výživu mastné pleti. Dodává jí vláhu, nenasycené mastné kyseliny, vitaminy rozpustné v tucích a další účinné látky. Zabraňuje jejímu přehnanému vysoušení a následné zvýšené produkci mazových žláz. Jeho jemné složení nezanáší a neucpává rozšířené póry. Je výborně přijímán i citlivou a podrážděnou pletí.

Použití: Naneste 1-2 krát týdně na očištěnou pleť obličeje. Vynechejte okolí očí a úst. Nechte působit 10-15 minut a opláchněte dostatečným množstvím teplé vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?