Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Santaverde Čistící mléko 100 ml

Santaverde Čistící mléko 100 ml

Jemné čisticí mléko s rostlinnými oleji je vhodné pro tu nejcitlivější pokožku. Účinně odstraní z pleti nečistoty i make-up, aniž by pokožku vysušovalo nebo dráždilo.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémové čisticí mléko Santaverde díky obsahu olejů a másel účinně rozpouští nečistoty i make-up, aniž by pokožku zbytečně vysušovalo a dráždilo. Mléko neobsahuje ani kapku vody, pouze šťávu z Aloe vera a jablek a je tak k pokožce mimořádně šetrné.

Obsažená šťáva z Aloe vera je bohatá na množství antioxidantů a výživných látek, které pokožku hydratují do hloubky, uzamykají v ní vlhkost a také ji chrání před podrážděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Kromě šťávy z Aloe vera najdeme ve složení sezamový a kokosový olej, které napomáhají regulovat tvorbu kožního mazu a zároveň pokožku vyživují

Výrobky německé firmy Santaverde mají na trhu zcela výlučné postavení. Je to díky obsahu Aloe vera z kontrolovaného ekologického zemědělství, který místo vody tvoří základ veškěrých produktů. Produkty nesou certifikaci Natrue, Leaping Bunny a Vegan.

Použití: Malé množství mléka naneste ráno a/nebo večer na navlhčenou pokožku obličeje a lehkou masáží odstraňte nečistoty i make-up. Vhodné i pro citlivé oční okolí.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11 , 22299, Hamburg, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?