Montezumas Čokoláda bílá s vanilkou bio 100 g

Montezumas Čokoláda bílá s vanilkou bio 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebude už chtít žádnou jinou. Vyrovnaná sladká kombinace bílé čokolády a organického vanilkového lusku vás překvapí. Když se podíváte blíže, dok

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebude už chtít žádnou jinou.

Vyrovnaná sladká kombinace bílé čokolády a organického vanilkového lusku vás překvapí. Když se podíváte blíže, dokonce v čokoládě zahlédnete kousky vanilky. Možná bílá čokoláda není váš styl. I přesto byste tuhle měli alespoň ochutnat, překvapí vás. Tak se zakousněte.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu  a s inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?