Montezumas Čokoláda tmavá 64% Papua Nová Guinea 100 g

Montezumas Čokoláda tmavá 64% Papua Nová Guinea 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Je třeba říct, že místo, odkud pochází tato čokoláda, není rájem stvořeným pro relaxaci. Divoké a neobydlené stráně Pap

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Je třeba říct, že místo, odkud pochází tato čokoláda, není rájem stvořeným pro relaxaci. Divoké a neobydlené stráně Papuy Nové Guiney nabízí ale unikátně bohatou a úrodnou půdu, která předává kakaovým bobům to nejlepší. Tohle kakao buďto milujete nebo nesnášíte, čokoláda má velmi výraznou kouřově zastřenou až tabákovou chuť, kterou si nejlépe vychutnáte v klidu, tichu a o samotě. Černá jako srdce divočiny! Troufnete si na tmavou čokoládu 64% Papua Nová Guinea?

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: jednodruhové

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?