Montezumas Čokoláda tmavá a mléčná 54% The Dark Side bio 100 g

Montezumas Čokoláda tmavá a mléčná 54% The Dark Side bio 100 g

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Speciální recept vám umožní si vychutnat 54% obsah kakaa v jemně lehké a originální formě mléčné čokolády. Přesně na hran

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Speciální recept vám umožní si vychutnat 54% obsah kakaa v jemně lehké a originální formě mléčné čokolády. Přesně na hranici mezi specificky hořkou a dětsky mléčnou čokoládou najdete Čokoládu tmavou a mléčnou 54% The Dark Side bio, která nezklame milovníky hořké, ale ani mléčné čokolády. To nejlepší z obou totiž nabízí tmavá mléčná čokoláda Montezuma's. Svou tmavou duši spoutejte čokoládově mléčnou lehkostí.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?