Logona Color creme, nugátová hnědá 150 ml

Logona Color creme, nugátová hnědá 150 ml

  • Bez DPH 399 Kč

Rostlinná barva v nugátově hnědém odstínu propůjčuje středně blond až hnědým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené přírodní ingredience vlasy neničí, naopak o ně pečují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rostlinná barva Color Creme Logona v nugátově hnědém odstínu propůjčuje středně blond až hnědým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené kvalitní přírodní ingredience vlasy neničí, naopak jim dopřávají výživnou péči. Barva nenarušuje přirozenou pigmentaci vlasů a nepoškozuje jejich strukturu jako chemické barvy. Právě díky kombinaci vaší individuální barvy spolu s rostlinnou barvou vznikne jedinečný a přirozeně vypadající barevný odstín.

Extrakt z heny vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodný pro ošetření suchých i mastných vlasů. Hena vlasy přirozeně posilujezpevňuje a zabraňuje jejich padání.

Výtažek z dubové kůry podporuje přirozeně hnědý barevný odstín a zároveň vlasy regeneruje a pomáhá předcházet jejich zvýšené ztrátě. Dále obsažený jíl dodává větší objem už od kořínků, zmírňuje tvorbu lupů a uklidňuje svědění či pálení podrážděné pokožky.

Použití: Rostlinnou barvu lze použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy, doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kúru, protože pak by vlasy nemohly barvu správně přijmout. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasů. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. Rostlinná barva může ve vlasech zůstat v rozmezí 15-120 minut, podle požadované sytosti odstínu. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šamponem.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte na blond barvené vlasy. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Water, Distillet Spirits Of Organic Wheat1), Sugar Surfactant, Glycerin, clay, Henna Extract, Erythrulosis, Sugar Alcohol, Xantan, Maltodextrin, Oak Bark Extact, Alginat, Sodium Citrate, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets, Mineral Color Pigments

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Sugar Alcohol, Sodium Citrate, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets

Barva: hnědá, nugátová

Konzistence: krémová

Obal: kovový

Přebal: papírový

Produktové řady: Logona Color Creme

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez silikonů, vhodné pro vegany

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?