Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Superionherbs Curcumin Phytosome, kapsle 90 ks

Superionherbs Curcumin Phytosome, kapsle 90 ks

Kapsle obsahují tři typy kurkuminoidů. Kořen kurkumy má příznivé účinky nejen na imunitu, ale i na nervový systém, trávení či stav kostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Curcumin Phytosome v kapslích od Superionherbs obsahuje tři základní kurkuminoidy získané patentovanou technologií, která podporuje jejich vstřebatelnost do organismu. Kromě extraktů z kurkumy obsahují kapsle také fosfytidylcholin, což je fosfolipid, který je přirozenou součástí buněčných membrán.

Kapsle Curcumin obsahují tři typy kurkuminoidů získaných z kořene kurkumy, a sice kurkumin, demethoxykurkumin a bisdemethoxykurkumin. Kurkuma patří mezi bylinky, které přispívají k optimálnímu trávení a činnosti jater. Je známá také tím, že působí příznivě na imunitní systém. Dále pozitivně ovlivňuje krevní oběh, stav kostí a kloubů, ale i pokožky. Kurkuma má rovněž příznivý vliv na dýchací ústrojí a činnost nervového systému.

Dávkování: Užívejte 2-4 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Zapijte vodou.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy a není určený pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Detailní složení a vlastnosti

Složení: směs extaktů z kořene kurkumy, fosfatidylcholin, HPMC přírodní kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: kožní problémy, mozek a nervová soustava, pohybový aparát, posílení imunity, trávení, žlučník, játra a ledviny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?