Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Taoasis Cypřiš, Bio 5 ml

Taoasis Cypřiš, Bio 5 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Éterický olej s dřevitou vůní je vhodný při nervovém napětí a stresu. Dodá vám sebedůvěru, novou energii a současně osvěží vzduch, navíc usnadňuje dýchání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Cypřišový éterický olej Taoasis je vhodný při nervovém napětí a stresu. Působí lehce sedativně a pomáhá odstraňovat pocity nejistoty. Dřevitá vůně s lehce nasládlými až citrusovými tóny vám pomůže se uvolnit a zapomenout na starosti. Cypřiš současně posiluje nervy, podporuje sebedůvěru a dodá vám novou energii.

Vůně cypřiše je výborná pro osvěžení vzduchu, a to i díky tomu, že neutralizuje nepříjemné pachy a má dezinfekční účinky. Usnadňuje dýchání při nachlazení, působí antisepticky a dezodoračně. Při péči o pleť působí antibakteriálně a má adstringentní účinky. Proto se hodí zejména pro pleť mastnou či problematickou. Přidává se do kosmetických produktů proti celulitidě.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 10 let. Může dráždit pokožku. Nepoužívejte při vysokém krevním tlaku a při epilepsii. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Ostatní kategorie: Vánoční atmosféra

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, celulitida, mastná pleť, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, zralá pleť

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?