Vykuřovadla Rymer Damara 20 g

Vykuřovadla Rymer Damara 20 g

100
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Praha, OC DBK > 2 ks

Čistá vůně damary s citrusovými tóny podporuje relaxaci a kreativitu a prohlubuje meditaci. Působí také proti smutku a melancholii a podporuje jasnozřivost.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Pryskyřice damara ze stromu zvaného dvojkřídláč se využívá zejména v Indii a jihovýchodní Asii. Zaujme vás svou čistou a jemnou vůni s citrónovými tóny. Při vykuřování vytváří lehoučký dým, který podporuje relaxaci a kreativitu, prohloubí meditaci i spiritualitu a celkově vás posílí.

Pryskyřice damara není příliš známá, a ve směsích se objevuje zřídkakdy. Říká se jí také kočičí oko a náleží k elementu vzduchu. Damara malajsky znamená "světlo", a od tohoto názvu se odvíjejí i její účinky. Její čisté, lehce citronové aroma podpoří jasnozřivost a můžeme vám se spojit s různými éterickými bytostmi, například anděly. Damara také zahání smutek a melancholii, bojuje proti depresím a celkově vám dodá dobrou náladu.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Pár kousíčků pryskyřice nasypte na rozpálené uhlíky, nebo do elektronické kadidelnice.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Hlavní typ vůně: citrusová

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Kadidelnice – důležitý přítel při meditaci

Vykuřování - Archaická aromaterapie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?