London Tea Dárková kazeta, mix 9 druhů čajů

London Tea Dárková kazeta, mix 9 druhů čajů

  • Značka: London Tea
  • Balení: 72 ks, 112 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jedná se o mix 9 druhů bio čajů v pěkné plechové dárkové kazetě.Černý čaj English BreakfastVemte si tuto krabičku s sebou domů a vychutnávejte si tu chuť znovu a znovu. Je to černý čaj nejvyšší kvality, z kterého vytvoříte lahodný nápoj ke snídani nebo k odpolednímu posezení s přáteli, rodinou a (věříme) i s koláčem nebo rychlou svačinkou ať již doma nebo v kanceláři.Černý čaj Earl GreyKlasický če

Jedná se o mix 9 druhů bio čajů v pěkné plechové dárkové kazetě.

Černý čaj English Breakfast
Vemte si tuto krabičku s sebou domů a vychutnávejte si tu chuť znovu a znovu. Je to černý čaj nejvyšší kvality, z kterého vytvoříte lahodný nápoj ke snídani nebo k odpolednímu posezení s přáteli, rodinou a (věříme) i s koláčem nebo rychlou svačinkou ať již doma nebo v kanceláři.
Černý čaj Earl Grey
Klasický černý čaj na který se můžete spolehnout ráno v poledne i večer. Nepochybně jste již mnohokrát vyzkoušeli Earl Grey předtím, ale budete překvapeni, jak zajímavě chutná tento čaj od nás. Použili jsme pravdpodobně ty nejlepší černé čaje nejvyšší kvality, v současnosti dostupné na trhu a smíchali je s okouzlujícími výtažky bergamotu a pomeranče k vytvoření toho nejluxusnějšího Earl Grey čaje.
Bílý čaj s bezovým květem a meruňkou
Tento čaj je vyroben z nejmladších poupat čajovníku a obsahuje neobvykle vysoké množství antioxidantů, které jsou přesně tím, co potřebujete k tomu, aby jste dodali vaší pleti mladistvý a pružný vzhled.
Zelený čaj s mangem a zázvorem
Vybrány jsou zelené čaje s nejlepšími lahodnými vlastnostmi bez jakékoli štiplavosti a hořkosti, které můžete zažít u jiných čajů. Zelený čaj je velmi bohatý na antioxidanty, pomáhá snižovat úroveň cholesterolu a zlepšuje výměnu látek v těle.
Čaj s heřmánkem a levandulí
Vytvořeno pro skvělý pocit zdraví, klidný spánek, pro relaxaci a zklidnění před, během nebo po namáhavém dni.
Čaj s citronovou trávou, zázvorem a citrusy
Tento čaj je povzbuzující, exotický a dodává spousty energie. Je to Zenový čaj s extra elánem (Zing) - skutečně prvotřídní a vpravdě skutečný. Citronová tráva a zázvor jsou zdraví prospěšné z mnoha hledisek (detoxikační vlastnosti jako jedna za všechny), ale hlavní na tomto nápoji je, že je lahodný a citrusově Vás nabudí.
Mátový čaj
O mentolu se ví, že je dobrým prostředkem pro zažívání. Zjevně nejlépe působí, pokud se používá po každém jídle a hlavně pomáhá s poněkud trapnými příhodami jako je nadmutí břicha. Také však pomáhá ulevit od mnoha jiných problémů se zažíváním. Takže, pokud Váš žaludek potřebuje nějaké zklidňující prostředky, pak doporučujeme tuto směs.
Zelený čaj
Má snad nějaký jiný nápoj tolik zdraví prospěšných užitků jako zelený čaj? Zřejmě ne. Navíc jsou vybírány ty nejjemnější, dostupné zelené čaje, takže mají tu nejlepší chuť společně se všemi skvělými přínosy. Zelený čaj je také znám tím, že zvyšuje látkovou výměnu a tím zaručeně podporuje hubnutí.
Heřmánkový čaj
Dobře známý čaj s uklidňujícími účinky. Vhodný pro relaxaci a hodnotný spánek.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 9 druhů čajů po 8 nálevových sáčcích

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: BIO černý čaj, BIO zázvor, BIO vanilka, BIO skořice, BIO máta, BIO hřebíček, BIO kardamon, přírodní aroma ze zázvoru a vanilky
*Certifikované produkty ekologického změdělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: