Govinda Datlové cukroví s kešu ořechy, Bio 120 g

Govinda Datlové cukroví s kešu ořechy, Bio 120 g

Skladem > 10 ks

Datlové cukroví s kešu ořechy má jemnou chuť díky spojení sušeného ovoce a ořechových plodů. Spojuje v sobě sladké datle s kousky kešu ořechů a mletými zemními mandlemi.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlové cukroví Govinda s kešu ořechy má jemnou chuť díky spojení sušeného ovoce a ořechových plodů. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru a dalších aditiv, je tak chutným mlsáním, kdykoliv si chcete dopřát něco sladkého, a zároveň poslouží jako lehká svačinka. Cukroví si můžete dopřát jen tak, ale je skvělé i v kombinaci třeba s neochuceným jogurtem.

Datlové cukroví má přirozeně sladkou chuť díky obsaženému sušenému ovoci a ořechům. Právě datle dodávají skvělou medově sladkou chuť, zároveň jsou výborným zdrojem minerálních látek a vitaminů.

Cukroví v sobě spojuje sladké datle s kousky kešu ořechů a mletými zemními mandlemi. Má tak jemnou příjemně sladkou chuť s krémovými tóny oříšků. Cukroví je skvělým společníkem pro chvíle, kdy vás honí mlsná, máte chuť na něco sladkého a zároveň si chcete udržet optimální tělesnou hmotnost.

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Datle1), Kešu oříšky1) (30 %) , Mleté zemní mandle

1) Ekologické zemědělství

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?