La Chévre Denní krém regenerační, Épiderme 50 g

La Chévre Denní krém regenerační, Épiderme 50 g

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 50 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Regeneruje a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Vzhledem k tomu, že obsahuje vyšší množství tekutých vosků, vytvoří na pleti účinný ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy prostředí a vysycháním. Krém je určen pro denní ošetření zralé, suché pleti. certifikáty: vhodné pro: suchou a citlivou pleťkonzistence: krémovábarva: bílábalení: plastový obal, papírový přebalproduktová řada: ÉPID

Regeneruje a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Vzhledem k tomu, že obsahuje vyšší množství tekutých vosků, vytvoří na pleti účinný ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy prostředí a vysycháním. Krém je určen pro denní ošetření zralé, suché pleti.

certifikáty:
vhodné pro: suchou a citlivou pleť
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

produktová řada: ÉPIDERME
* řada vhodná pro péči o bezproblémovou pleť od 18 let, kdy je možné účinně ovlivnit její dobrý stav
* poskytuje základní výživu a ochranu všem typům pleti v průběhy celého roku
* po použití zůstane pleť zdravá, hebká a dobře chráněná před vnějšími vlivy prostředí

použití: Naneste střídmé množství krému na pokožku ráno po čištění pleti a jemně vmasírujte. Doporučujeme používat tento krém spolu s dalšími produkty z řady Épiderme.
složení: Aqua, Isopropyl Isostearatese, Isostearyl Isostearate, Isostearyl AlcoholCaprilic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Cetyl Dimethicone Copolyol, Caprilic/Capric Triglyceride, Beeswax, Diisostearyldimerat, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Caprae Lac Powder, Goat Lactis Proteinum Powder, Dimethylamino ethanol, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Parfum

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: