Desert Essence Dentální nit voskovaná s tea tree olejem

Desert Essence Dentální nit voskovaná s tea tree olejem

Voskovaná dentální nit je vhodná pro použití všude tam, kam se s běžným kartáčkem nelze dostat. Voskovaná nit je vhodná i pro začátečníky, umožňuje snadnější zavedení do mezizubního prostoru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Voskovaná dentální nit Desert Essence s tea tree olejem je vhodná pro použití všude tam, kam se s běžným kartáčkem nebo mezizubním kartáčkem nelze dostat. Voskovaná nit je vhodná i pro začátečníky, protože umožňuje snadnější zavedení do mezizubního prostoru.

Tea tree olej působí antibakteriálně a antisepticky, takže zajistí dokonalou čistotu mezizubních prostor a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, zánětům dásní a paradentóze.

Čištění mezizubních prostor je vhodné zejména v oblasti předních zubů, především řezáků. Boční plošky řezáků jsou totiž téměř rovné a to umožňuje maximální účinnost dentální nitě oproti mezizubnímu kartáčku.

Použití: Odmotejte potřebné množství dentální nitě a odtrhněte. Poté jemnými tahy v mezizubních prostorách čistěte zuby.

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Petra 29. 3. 2018 20:55

S nití jsem byla spokojena, lehce se s ní čistí mezizubní prostor. Přestala jsem používat s přechodem na veganství, kvůli vosku. Jinak doporučuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?